+371 26641227
2023.gada 5.jūnijs
Igors, Margots, Ingvars

Klientu karte

 

Ceļotājs klientu lojalitātes programmas noteikumi

Augsti vērtējot mūsu klientu un viņa uzticību “Ceļotājs” veikalam, kolektīvam un piedāvātajai produkcijai, esam priecīgi paziņot, ka klientu kartes īpašnieki, piedaloties veikals “Ceļotājs” klientu lojalitātes programmā, varēs iepirkties vēl izdevīgāk, kā arī saņemt īpašus piedāvājumus mūsu veikalā.

Kā iegūt “Ceļotājs” klienta karti un sākt izmantot lojalitātes programmas priekšrocības?

Klienta karti var iegādāties veikalā “Ceļotājs” samaksājot 5 € un aizpildot klienta reģistrēšanas formu, tajā norādot klienta vārdu un uzvārdu, telefona numuru un e-pastu.

Klientu kartes tiek izveidotas elektroniski un saglabājas Veikals “Ceļotājs” datu bāzē. Ja klientu karte izsniegta fiziski, to nepieciešams ņemt līdzi. (Fiziski izsniegto klienta karti ir iespējams reģistrēt elektroniskajā sistēmā).

Kā darbojās “Ceļotājs” klientu lojalitātes programma?

Katrs klienta kartes īpašnieks, veicot pirkumu “Ceļotājs” veikalā un uzrādot tam piederošu klienta karti, saņem atlaidi 10% apmērā.

Kādi ir īpašie piedāvājumi “Ceļotājs” lojalitātes programmas dalībniekiem?

Īpašas akcijas un piedāvājumi ekskluzīvi “Ceļotājs” klientu kartes īpašniekiem. Informācija par piedāvājumiem tiek paziņota mūsu mājaslapā www.celotajs.com, kā arī mūsu sociālo tīklu profilos.

15% atlaide Veikalā “Ceļotājs”: